07cze/20

BAŁTYK, POLSKA, marzec 2020

Morza nie może zabraknąć na energetycznym szlaku. Atawistyczne wręcz uwielbienie dla wielkiej wody ma swoje uzasadnienie w wielu teoriach rozwoju życia.

07cze/20

ŁYSICA, POLSKA

Najpiękniejsze lasy jodłowe, które odkryłam przy okazji nagrania zaproszenia na warsztaty “Moja intuicja”.

07cze/20

MEDYTACJE, NIEMCY, sierpień 2019

Tym razem aż 5 dniowe medytacje pod opieką Sherab Gyaltsen Rinpoche. Nauczyciel, mający wpływ na rozwój wielu ludzi. Także mój.

07cze/20

BIESZCZADY, POLSKA

Kto raz był w Bieszczadach musi tak wrócić. Każdego roku, jesienią staram się przejść szlak na Łopienkę, czerpiąc siłę z bukowych lasów, prowadząc długie rozmowy z “miejscowymi”.

07cze/20

KRAINA KRASNODARSKA, ROSJA, KRYM 2019

Jak zawsze początek tej podróży to Dolmeny. A później wyprawa na Krym szlakiem starożytnych miast i historii- również historii Polski (Jałta). Mogłam osobiście przekonać się co zainspirowało Adama Mickiewicza do napisania SonetówCzytaj więcej…

07cze/20

ŚNIEŻKA, POLSKA

Najwyższy szczyt Karkonoszy to ulubione miejsce wielu turystów. Raczej nie znajdziecie tak spokoju i samotności. Ale wystarczy przejść trochę niżej, trudniejszym, mniej uczęszczanym szlakiem, aby poczuć magię tych gór.

07cze/20

KRAINA KRASNODARSKA, ROSJA, OSETIA, GRUZJA 2018

Po zaczerpnięciu energii z Dolmenów wyprawa północną Osetią do Gruzji. Majestatyczne krajobrazy i przyjaźni ludzie. Niezapomniana, całodzienna gościna u górali Osetyńskich wysoko, wysoko w górach.

07cze/20

PUSZCZA BIAŁOWIESKA, POLSKA

Niezwykłych, pięknych i energetycznych miejsc nie brakuje także w Polsce. Są tereny, gdzie cywilizacja wydaje się odleglejsza, mniej absorbująca, gdzie można np. spotkać trzy prawdziwe wilki. Takim miejscem jest Białowieża.